Kim jesteśmy

Od 1989 roku dostarczamy wysokiej klasy narzędzia ścierne do ponad tysiąca przedsiębiorstw przemysłowych w całej Polsce. Nasi klienci produkują i remontują statki, mosty, drogi, konstrukcje stalowe, pociągi i wagony, rurociągi, kotły, odlewy, instalacje energetyczne i stalowe. To firmy duże i małe, zatrudniające tysiące pracowników lub raptem kilku, międzynarodowe koncerny i rodzinne warsztaty. Łączy nas jedno - priorytetem jest jakość.

Wierzymy, że wszędzie tam, gdzie ludzie ciężko pracują, żeby spełnić oczekiwania swoich klientów, potrzebne są odpowiednie narzędzia. Odpowiednie czyli: bezpieczne, wydajne oraz przystępne cenowo.

Jesteśmy przekonani, że całkowite koszty produkcji można obniżać bez kompromisu dla jakości używanych materiałów. Każdy doświadczony użytkownik wie z praktyki, że solidne narzędzia służą lepiej i są bardziej wydajne. Dlatego naszym celem jest wspólne optymalizowanie całkowitego kosztu produkcji, nie tylko obniżanie jednostkowej ceny produktu.

Naszym klientom dostarczamy sprawdzony pakiet narzędzi ściernych. Pakiet, który powstał na bazie kilkudziesięciu lat doświadczeń wiodących europejskich producentów i ponad dwudziestu lat zastosowań praktycznych w Polsce . Własną marką gwarantujemy jakość każdego dostarczanego produktu.

Od naszych klientów wiemy, że solidny dostawca musi być przewidywalny i powtarzalny. Dlatego dbamy, aby nasz magazyn był pełny a transport docierał na czas we właściwe miejsce.

Wierzymy, że podstawą długoterminowej współpracy jest wzajemne zaufanie, które powstaje na bazie wspólnych doświadczeń. Dlatego każdy z naszych klientów jest obsługiwany przez indywidualnego przedstawiciela. Jest on odpowiedzialny za fachowy dobór narzędzi, właściwe warunki współpracy oraz sprawną realizację zamówień.

Wszystko dlatego, że dla naszych klientów pragniemy być nie tylko dostawcą narzędzi ale również niezawodnym partnerem w procesie produkcji.

Zapraszamy do współpracy.

Zarząd Abras S.A.